O nas

Fundacja OPEN MINDkim jesteśmy?

Połączyło nas marzenie o dobrze i harmonijnie zaprojektowanej przestrzeni. Chęć pokazania, że kultura, design i sztuka zmieniają nasze życie na lepsze. Wrocław, w którym na co dzień mieszkamy i pracujemy stał się inspiracją do działania i doskonałą przestrzenią do wymiany myśli, doświadczeń. Wspólnego poszukiwania inspiracji i kreowania dobrych projektów.

Co robimy? Od pierwszego spotkania działamy pro-ekologicznie, kulturotwórczo, międzypokoleniowo i międzynarodowo. Wierzymy, że uczymy się całe życie, że mamy wpływ na nasze dziś i jutro. Działamy w myśl „świata bez barier”, dlatego do dialogu i wspólnych działań zapraszamy bez ograniczeń nas, wrocławian, jak i gości z całego świata. Rozmawiamy, słuchamy, kreujemy, poszukując wciąż nowych środków wyrazu. Cenimy sobie nietuzinkowe pomysły, entuzjazm oraz odwagę w dążeniu do celu. Za nami setki warsztatów, wystaw, międzynarodowych festiwali, konferencji, cyklicznych projektów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, publikacji tych poważnych i tych z przymrużeniem oka. Mieliśmy okazję zaprosić Was do udziału, m.in. w: KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń, Międzynarodowym Festiwalu Dobrych Projektów WROCLOVE DESIGN, Fresh Design – Młoda Europa o designie, Design bez barier, Mama Design, Seminarium „Design dla Biznesu”, Aktywni i Kreatywni – Polacy w Europie, Laboratorium Designu i Sztuki, Drogowskazy. Dolnośląska Mapa Legend i Rzemiosła. Inspirację do odwiedzania unikalnych wrocławskich i dolnośląskich miejsc znajdziecie na: Dolny Śląsk Wita! Rzemiosło, czy „Rzemiosło Wrocławia!

Przed nami wiele możliwości, które wciąż stanowią dla nas wyzwanie i już w tej chwili nie możemy się ich doczekać. Więcej o nas na www.fundacjaopenmind.pl.

Copyright 2017 Fundacja Open Mind | Certa Software Mateusz Stefaniak